Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
| 03/24/2014||2014||375mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | | 03/24/2014||2014||375mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 04/24/14||2014||750mL|| || N/A | |||
|- | |- | ||
| 04/25/2014||2014||750mL|| ||N/A | | 04/25/2014||2014||750mL|| ||N/A | ||