3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 292: | Line 292: | ||
|- | |- | ||
| 02/08/2016||375ml||Green Label - 6%||- | | 02/08/2016||375ml||Green Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 03/03/2016||375ml||Yellow Label - 6%||- | |||
|- | |- | ||
| 03/04/2016||375ml||Green Label - 6%||- | | 03/04/2016||375ml||Green Label - 6%||- | ||