3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 104: Line 104:
|-
|-
| 01/22/2004||375ml||Yellow Label – 6%||[[File:2004 January 22 375.JPG|frameless|50px]]
| 01/22/2004||375ml||Yellow Label – 6%||[[File:2004 January 22 375.JPG|frameless|50px]]
|-
| 02/14/2004||375ml||Green Label – 6%||[[File:February_14_2004_Drie_Fonteinen_Green_Label_375.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 02/19/2004||750ml||6%||-
| 02/19/2004||750ml||6%||-