3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
| 01/22/2004||375ml||Yellow Label – 6%||[[File:2004 January 22 375.JPG|frameless|50px]] | | 01/22/2004||375ml||Yellow Label – 6%||[[File:2004 January 22 375.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/14/2004||375ml||Green Label – 6%||[[File:February_14_2004_Drie_Fonteinen_Green_Label_375.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 02/19/2004||750ml||6%||- | | 02/19/2004||750ml||6%||- | ||