3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 64: Line 64:
|-
|-
| 10/24/2016||750ml||3rd blend of the 2016-2017 season, screen printed label||-
| 10/24/2016||750ml||3rd blend of the 2016-2017 season, screen printed label||-
|-
| 11/02/2015||750ml||Paper label||[[File:3 Fonteinen Oude Kriek Nov 2 2016 Paper Label.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 11/02/2016||750ml||4th blend of the 2016-2017 season, screen printed label||-
| 11/02/2016||750ml||4th blend of the 2016-2017 season, screen printed label||-