Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 133: Line 133:
|-
|-
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
|-
|01/12/2017||Season 16/17||350mL||Bio label||[File:Cantillon Kriek Jan 12 2017 375.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
| 01/12/2017||Season 16/17||750mL||Bio label, Canadian import||N/A
| 01/12/2017||Season 16/17||750mL||Bio label, Canadian import||N/A