Cantillon Saint Lamvinus: Difference between revisions
| Line 153: | Line 153: | ||
|10/28/2015||2015||750ml||U.S. labeling||N/A | |10/28/2015||2015||750ml||U.S. labeling||N/A | ||
|- | |- | ||
|11/14/2016||Season 16/17||750ml ||European labeling||[[File:Label Saint Lamvinus November 14 2016.jpg|frameless|50px]] | |11/14/2016||Season 16/17||750ml ||European labeling, 5% ABV label||[[File:Label Saint Lamvinus November 14 2016.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
|11/14/2016||Season 16/17||750mL||European labeling, 7.5% ABV label||File:Cantillon Lamvinus November 14 2016.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||