Cantillon Saint Lamvinus: Difference between revisions
| Line 151: | Line 151: | ||
|10/26/2015||2015||750ml||European leabeling || N/A | |10/26/2015||2015||750ml||European leabeling || N/A | ||
|- | |- | ||
| 10/28/2015||2015||750l||U.S. labeling||N/A | |10/28/2015||2015||750l||U.S. labeling||N/A | ||
|- | |||
|11/14/2016||Season 16/17|| ||N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||