3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 284: | Line 284: | ||
|- | |- | ||
| 12/12/2015||750ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||[[File:3F December 12 2015.jpg|frameless|50px]] | | 12/12/2015||750ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||[[File:3F December 12 2015.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/03/2016||750ml||Green Label - 6%||- | |||
|- | |||
| 02/08/2016||375ml||Green Label - 6%||- | |||
|- | |||
| 03/04/2016||375ml||Green Label - 6%||- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||