Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 241: Line 241:
| N/A
| N/A
|-
|-
|24/02/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A||
|24/02/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A
|-
|-
|19/03/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A||
|04/03/2025||2014-2015||375ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1415" Cork|| N/A
|-
|-
|17/11/2025||2015-2016||375ml||European bottlig -- "DIAM A 1516" cork||N/A
|19/03/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA || N/A
|-
|17/11/2025||2015-2016||375ml||European bottling -- "DIAM A 1516" cork||N/A
|-
|-
|}
|}