Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 241: | Line 241: | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |- | ||
|24/02/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A | |24/02/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A | ||
|- | |- | ||
| | |04/03/2025||2014-2015||375ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1415" Cork|| N/A | ||
|- | |- | ||
|17/11/2025||2015-2016||375ml||European | |19/03/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA || N/A | ||
|- | |||
|17/11/2025||2015-2016||375ml||European bottling -- "DIAM A 1516" cork||N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||