3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 51: Line 51:
| 03/xx/1995||750ml||No label||-
| 03/xx/1995||750ml||No label||-
|-
|-
| 03/09/1996||1500ml||Old Label – Magnum – "O.B.P.- Trofee 1993"||[[File:1996 Mar 09 Trofee Magnum.jpg|frameless|50px]]
| 03/09/1996||1500ml||Old Label – Magnum – "O.B.P.- Trofee 1993"||[[File:March_9_1996_Mag.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 02/03/1997||375ml||Old Label – 5%||-
| 02/03/1997||375ml||Old Label – 5%||-
|-
| 03/08/1997||375ml||Old Label – 5%||[[File:March_8_1997_375.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 12/06/1997||750ml||No label – 5%||-
| 12/06/1997||750ml||No label – 5%||-