Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 240: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
|19/03/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A|| | |19/03/2025||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A|| | ||
|- | |||
|17/11/2025||2015-2016||375ml||European bottlig -- "DIAM A 1516" cork||N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||