3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 234: Line 234:
|-
|-
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
|-
| 11/04/2014||375ml||Green Label - 6% || -
|-
|-
| 12/08/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]]
| 12/08/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]]
|-
| 01/13/2015||750ml||Green Label - 6% ||-
|-
|-
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||-
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||-