3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 206: | Line 206: | ||
|- | |- | ||
| 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | | 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 10/23/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:3 Fonteinent Oude Geuze Oct 23 2013 375.jpg|frameless|50px]]]] | |||
|- | |- | ||
| 10/24/2013||375ml||Green Label - 6%|| - | | 10/24/2013||375ml||Green Label - 6%|| - | ||
| Line 238: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | | 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 01/27/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3 Fonteinen Oude Geuze Jan 27 2015 375.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 02/09/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 09 2015.jpg|frameless|50px]] | | 02/09/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 09 2015.jpg|frameless|50px]] | ||