Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 196: | Line 196: | ||
|- | |- | ||
| 10/22/2015||2015||375 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | | 10/22/2015||2015||375 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | ||
|- | |||
| 11/23/2015||2015||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||[[File:Cantillon Gueuze 750 Nov 23 2015.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||