3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| 02/02/2007||750ml||Yellow Label – Synthetic Cork – 6%||[[File:2007 February 2 750.JPG|frameless|50px]] | | 02/02/2007||750ml||Yellow Label – Synthetic Cork – 6%||[[File:2007 February 2 750.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/21/2007||750ml||Green Label – 6%||- | |||
|- | |- | ||
| 06/01/2007||750ml||Green Label – Synthetic Cork – 6%||- | | 06/01/2007||750ml||Green Label – Synthetic Cork – 6%||- | ||