3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
| 02/18/2015||375ml||Green Label - 6% || - | | 02/18/2015||375ml||Green Label - 6% || - | ||
|- | |||
| 03/06/2015||375ml||Green Label - 6% || - | |||
|- | |- | ||
| 03/11/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:March 11 2015 3fog.jpg|frameless|50px]] | | 03/11/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:March 11 2015 3fog.jpg|frameless|50px]] | ||