3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 234: Line 234:
|-
|-
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]]
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]]
|-
| 02/11/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 11 2015.jpg|frameless||50px]]
|-
|-
| 02/18/2015||375ml||Green Label - 6% || -
| 02/18/2015||375ml||Green Label - 6% || -