Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
| 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | | 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | ||
|- | |||
|12/09/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
| Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
| 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | | 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | ||
|- | |||
|12/09/2015||2015||375mL||Bio label||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||