3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 46: Line 46:
|-
|-
| 03/08/1994||800ml||Neck ring label||-
| 03/08/1994||800ml||Neck ring label||-
|-
| xx/xx/1995||750ml||Neck ring label, 1995 handwritten||-
|-
|-
| 03/xx/1995||750ml||No label||-
| 03/xx/1995||750ml||No label||-