3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
→Bottle Log: December 8, not August 12 |
|||
| Line 236: | Line 236: | ||
|- | |- | ||
| 03/11/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:March 11 2015 3fog.jpg|frameless|50px]] | | 03/11/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:March 11 2015 3fog.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 03/11/2015||750ml||Yellow Label - 6% ||- | |||
|- | |- | ||
| 03/13/2015||750ml||Yellow Label - 6%|| - | | 03/13/2015||750ml||Yellow Label - 6%|| - | ||