Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 237: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
|24/02/2015||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A|| | |24/02/2015||2014-2015||750ml||12% Imports, USA|| N/A|| | ||
|- | |||
|- | |||
|19/03/2015||2014-2015||ml||12% Imports, USA|| N/A|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||