3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 178: Line 178:
|-
|-
| 05/22/2012||375ml||Green Label – 6%||[[File:March_22_2012_-_Green_375.jpg|frameless|50px]]
| 05/22/2012||375ml||Green Label – 6%||[[File:March_22_2012_-_Green_375.jpg|frameless|50px]]
|-
| 11/15/2012||375ml||Green Label - 6%||-
|-
|-
| 12/05/2012||375ml||Yellow Label – 6%||-
| 12/05/2012||375ml||Yellow Label – 6%||-