3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 185: | Line 185: | ||
| 12/17/2012||750ml||6%||- | | 12/17/2012||750ml||6%||- | ||
|- | |- | ||
| 01/17/2013||750ml||Yellow Label - 6%||- | | 01/17/2013||750ml||Yellow Label - 6%||[[File:17 Jan 2013 - Oude Geuze 750ml.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 01/18/2013||750ml||Green Label – 6%||[[File:January_18_2013_-_Green_-_750.jpg|frameless|50px]] | | 01/18/2013||750ml||Green Label – 6%||[[File:January_18_2013_-_Green_-_750.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| Line 216: | Line 217: | ||
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]] | | 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 08/12/2014||375ml||Green Label - 6% || - | | 08/12/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]] | | 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||