3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 196: | Line 196: | ||
|- | |- | ||
| 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | | 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 10/24/2013||375ml||Green Label - 6%|| - | |||
|- | |- | ||
| 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||- | | 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||- | ||