3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
No edit summary
Line 196: Line 196:
|-
|-
| 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]]
| 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]]
|-
| 10/24/2013||375ml||Green Label - 6%|| -
|-
|-
| 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||-
| 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||-