3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 218: Line 218:
|-
|-
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
|-
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||-
|-
|-
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]]
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]]