3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 218: | Line 218: | ||
|- | |- | ||
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || - | | 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || - | ||
|- | |||
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||- | |||
|- | |- | ||
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | | 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | ||