Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 83: Line 83:
|-
|-
| 05/29/2015||2015||375mL||Naked lady label, not from US||N/A
| 05/29/2015||2015||375mL||Naked lady label, not from US||N/A
|-
| 09/29/2015||2015||750mL||Naked lady label, not from US||N/A
|-
|-
|}
|}