Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 178: | Line 178: | ||
|- | |- | ||
| 02/09/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A | | 02/09/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A | ||
|- | |||
| 03/02/2015||2015||375mL||U.S. label||NA | |||
|- | |- | ||
| 06/04/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A | | 06/04/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A | ||