Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
No edit summary
Line 178: Line 178:
|-
|-
| 02/09/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A
| 02/09/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A
|-
| 03/02/2015||2015||375mL||U.S. label||NA
|-
|-
| 06/04/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A
| 06/04/2015||2015||750ml||Euro label with Mannekin Pis||N/A