Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
| 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A | | 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A | ||
|- | |||
| 04/23/2015||2015||375ml||Bio label||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
| Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
| 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A | | 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A | ||
|- | |||
| 04/23/2015||2015||375ml||Bio label||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||