Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 207: | Line 207: | ||
|12% Imports, USA | |12% Imports, USA | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |||
|- | |||
| 21/02/2024 | |||
| 2013-2014 | |||
| 375ml | |||
|European bottling -- "REF C 1314" Cork | |||
| N/A | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Line 219: | Line 226: | ||
| 2014-2015 | | 2014-2015 | ||
| 375ml | | 375ml | ||
|European bottling | |European bottling -- "REF A 1415" Cork | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |- | ||
| Line 226: | Line 233: | ||
| 2014-2015 | | 2014-2015 | ||
| 750ml | | 750ml | ||
|European bottling | |European bottling -- "REF A 1415" Cork | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |- | ||