3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| 05/22/2014||375ml|| Current label|| [[File:May_22_2014_-_Oude_Kriek_375.jpg|frameless|50px]] | | 05/22/2014||375ml|| Current label|| [[File:May_22_2014_-_Oude_Kriek_375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 01/29/2015||375ml|| Current label|| N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||