3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 36: Line 36:
! Label / Notes
! Label / Notes
! Image Link
! Image Link
|-
|03/30/1993||750ml||Neck ring label||Pictured above in label log
|-
|-
|04/05/1993||750ml||Neck ring label|| -
|04/05/1993||750ml||Neck ring label|| -