Cantillon Vigneronne: Difference between revisions
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| N/A | | N/A | ||
| 1996 | |||
| 375ml | |||
| | |||
| N/A | |||
|- | |||
|| N/A | |||
| 1996 | | 1996 | ||
| 750ml | | 750ml | ||
| Cuvée Akkurat | | Cuvée Akkurat | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |-- | ||
| N/A | | N/A | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| N/A | | N/A | ||
| 1996 | |||
| 375ml | |||
| | |||
| N/A | |||
|- | |||
|| N/A | |||
| 1996 | | 1996 | ||
| 750ml | | 750ml | ||
| Cuvée Akkurat | | Cuvée Akkurat | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |-- | ||
| N/A | | N/A | ||
| 1999 | | 1999 | ||