Cantillon Vigneronne: Difference between revisions

Bill (talk | contribs)
Bill (talk | contribs)
Line 35: Line 35:
|-
|-
| N/A
| N/A
| 1996
| 375ml
|
| N/A
|-
|| N/A
| 1996  
| 1996  
| 750ml
| 750ml
| Cuvée Akkurat
| Cuvée Akkurat
| N/A
| N/A
|-
|--
|-
| N/A
| N/A
| 1999
| 1999