Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 97: Line 97:
|-
|-
| 11/24/2014||2014||750mmL||U.S. label, no "Bio"||N/A
| 11/24/2014||2014||750mmL||U.S. label, no "Bio"||N/A
|-
| 11/27/2014||2014||375mL||Bio label||N/A
|-
|-
| 02/11/2015||2015||750mL||||N/A
| 02/11/2015||2015||750mL||||N/A
|-
| 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A
|}
|}
</center>
</center>