Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
| 11/24/2014||2014||750mmL||U.S. label, no "Bio"||N/A | | 11/24/2014||2014||750mmL||U.S. label, no "Bio"||N/A | ||
|- | |||
| 11/27/2014||2014||375mL||Bio label||N/A | |||
|- | |- | ||
| 02/11/2015||2015||750mL||||N/A | | 02/11/2015||2015||750mL||||N/A | ||
|- | |||
| 02/12/2015||2015||750mL||Bio label||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||