Cantillon Cuvée Des Champions: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
|August/September 2004 | |August/September 2004 | ||
|N/A | |N/A | ||
|750ml | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|01/10/2006 | |||
|2006 | |||
|750ml | |750ml | ||
| | | | ||
No edit summary |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
|August/September 2004 | |August/September 2004 | ||
|N/A | |N/A | ||
|750ml | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|01/10/2006 | |||
|2006 | |||
|750ml | |750ml | ||
| | | | ||