3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 195: Line 195:
|-
|-
| 12/04/2013 ||750ml||Green Label - 6%||-
| 12/04/2013 ||750ml||Green Label - 6%||-
|-
| 01/10/2014||750mL||Yellow Label - 6%||[[File:2014 January 10 Yellow 750.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 01/30/2014 ||375ml||Green Label - 6%||-
| 01/30/2014 ||375ml||Green Label - 6%||-