3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 195: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
| 12/04/2013 ||750ml||Green Label - 6%||- | | 12/04/2013 ||750ml||Green Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 01/10/2014||750mL||Yellow Label - 6%||[[File:2014 January 10 Yellow 750.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 01/30/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | | 01/30/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | ||