3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 201: | Line 201: | ||
|- | |- | ||
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | | 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% || - | |||
|- | |- | ||
| 10/16/2014||750ml||Green Label - 6% || - | | 10/16/2014||750ml||Green Label - 6% || - | ||