Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | | 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
|04/25/2014||2014||750ml|| ||N/A | |||
|- | |- | ||
| 05/14/2014||2014||375mL|| ||N/A | | 05/14/2014||2014||375mL|| ||N/A | ||