Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 92: | Line 92: | ||
| 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | | 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 02/11/2015||2015|| | | 05/14/2014||2014||375mL|| ||N/A | ||
|- | |||
| 11/24/2014||2014||750mmL||U.S. label, no "Bio"||N/A | |||
|- | |||
| 02/11/2015||2015||750mL||||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||