3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 31: Line 31:
|-
|-
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A
|-
| 02/26/2005||750ml||Upside down Shelton label, Dutch date||N/A
|-
|-
| 12/14/2007||375ml|| Current label|| N/A
| 12/14/2007||375ml|| Current label|| N/A