3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A | |03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A | ||
|- | |||
| 04/01/2011||375ml|| Current label|| N/A | |||
|- | |- | ||
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | | 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | ||
|- | |- | ||
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A | | 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A | ||
|- | |||
| 05/24/2014||375ml|| Current label|| N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||