3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 33: Line 33:
|-  
|-  
|03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A
|03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A
|-
| 04/01/2011||375ml|| Current label|| N/A
|-
|-
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A
|-
|-
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A
|-
| 05/24/2014||375ml|| Current label|| N/A
|}
|}
</center>
</center>