3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | | 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | ||
|- | |||
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | | 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | ||
|- | |||
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||