3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| 02/06/2014 ||375ml||Yellow Label - 6%||- | | 02/06/2014 ||375ml||Yellow Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | |||
|} | |} | ||
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| 02/06/2014 ||375ml||Yellow Label - 6%||- | | 02/06/2014 ||375ml||Yellow Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||- | |||
|} | |} | ||