Cantillon Vigneronne: Difference between revisions
| Line 144: | Line 144: | ||
| | | | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |||
| 10/29/2014 | |||
| 2014 | |||
| 750mL | |||
| European labeling | |||
|N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
| | | | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |||
| 10/29/2014 | |||
| 2014 | |||
| 750mL | |||
| European labeling | |||
|N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||