Cantillon Lambic d'Aunis: Difference between revisions
| Line 26: | Line 26: | ||
| 11/27/2009 | | 11/27/2009 | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| 750mL | |||
| | |||
|- | |||
| 10/31/2014 | |||
| 2014 | |||
| 750mL | | 750mL | ||
| | | | ||
| Line 26: | Line 26: | ||
| 11/27/2009 | | 11/27/2009 | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| 750mL | |||
| | |||
|- | |||
| 10/31/2014 | |||
| 2014 | |||
| 750mL | | 750mL | ||
| | | | ||