3 Fonteinen Schaerbeekse Kriek: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 23: | Line 23: | ||
! Image Link | ! Image Link | ||
|- | |- | ||
| 03/ | | 01/18/2003|| 750ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |||
|04/05/2004|| 750ml|| || N/A | |||
|- | |||
|03/01/2005||750ml|| || N/A | |||
|- | |||
|03/22/2006||750ml|| || N/A | |||
|- | |||
|10/17/2008||750ml|| || N/A | |||
|- | |||
|04/28/2010||750ml|| || N/A | |||
|- | |||
|04/26/2011||750ml || || N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||