Gueuzérable: Difference between revisions

Gaël (talk | contribs)
Line 20: Line 20:
! Label / Notes
! Label / Notes
! Image Link
! Image Link
|-
|2017||xxxx-xxxx||750 mL||Experimental batch||-
|-
|-
|09/10/2028||2017-2018||750 mL||First commercial release||-
|09/10/2028||2017-2018||750 mL||First commercial release||-
|-
|-
|08/24/2021||2020-2021||750ml||Unreleased yet||-
|}
|}
</center>
</center>