Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions

Line 160: Line 160:
|-
|-
|03/03/2020||Season 19/20||375 mL & 750 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]]
|03/03/2020||Season 19/20||375 mL & 750 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]]
|-
|03/03/2020||Season 19/20||750 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|04/20/2020||Season 19/20||750 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]]
|04/20/2020||Season 19/20||750 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]]