Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 75: | Line 75: | ||
| 375ml | | 375ml | ||
| 12% Imports, USA -- "REF B 1011" Cork | | 12% Imports, USA -- "REF B 1011" Cork | ||
| N/A | |||
|- | |||
|- | |||
| 04/03/2021 | |||
| 2010-2011 | |||
| 375ml | |||
| European bottling, sold in Canda "REF B 1011" Cork | |||
| N/A | | N/A | ||
|- | |- | ||