Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| 02/18/2013||2013||375 mL||||N/A | | 02/18/2013||2013||375 mL||||N/A | ||
|- | |||
| 11/28/2013||2013||750 mL||||[[File:Gambrinus 2013 November 28 750.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 02/06/2014||2014||750 mL||||N/A | | 02/06/2014||2014||750 mL||||N/A | ||