Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]] | |04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|06/28/2020||Season 19/20||375ml||American labeling||[[File:Cantillon RDG 28 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|06/29/2020||Season 19/20||750mL||American labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | |06/29/2020||Season 19/20||750mL||American labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | ||